Послуги

Вся гідрометеорологічна інформація, яку накопичив Миколаївський обласний центр з гідрометеорології за весь період своєї діяльності, може і повинна служити суспільству. Для виконання функції розповсюдження спеціалізованої гідрометеорологічної інформації в Миколаївському ЦГМ утворений відділ організації робіт з обслуговування (ВОРО).

Відділ діє на підставі Закону України «Про гідрометеорологічну діяльність» та Постанови КМУ №1102 від 26 жовтня 2011 року «Деякі питання платних послуг підрозділами МНС», організовує у визначеному законодавством порядку на платній основі гідрометеорологічне обслуговування підприємств, установ і організацій промисловості, енергетики, агропромислового комплексу, будівництва, комунального та водного господарства, транспорту, зокрема цивільної авіації, мореплавства та інших споживачів гідрометеорологічної інформації незалежно від форм власності.

Підприємства міста та області ,відповідно до укладених договорів, щоденно отримують інформацію про фактичний стан погоди, очікувані погодні мови на 1-3 доби, штормові попередження про несприятливі погодні умови , про забруднення атмосферного повітря в місті та вод Дніпро-Бузького лиману і річок області.

Запрошуємо керівників всіх зацікавлених підприємств ,організацій, фізичних осіб до співпраці. Ми готові надавати на договірних засадах всі послуги з гідрометеорологічного обслуговування та виконувати всі роботи, передбачені планом гідрометеорологічної діяльності.

З питаннями щодо укладання договорів про гідрометеорологічне обслуговування звертатись до начальника відділу – Сілко Любов Іванівна.

телефон – (0512) 47-22-73

e-mail – cgmvoro@mail.ua